Подати заявку на програму
Birthday (Small)

Be part of our history! Student Adventure celebrating 10th birthday! Get you discount up to 250 for work and Travel 2018!
25 жовтня, 2017 року компанія Student Adventure святкує свій 10-ий день народження.
За цей період багато всього трапилось… Ми зробили сотні презентацій в університетах, поміняли кілька офісів, ми мали в команді багато цікавих та дійсно крутих людей, які робили всій внесок у розвиток SA, і для яких Student Adventure став трампліном в подальшому житті. Організація більше 35 ярмарок вакансій у різних містах, в яких взяло участь більше 8000 студентів.
Ми пройшли багато труднощів, успіхів та невдач. За цей час ми здобули безцінний досвід який нам допомагає в організації ваших наступних мандрівок до США. Нашим пріоритетом завжди був та залишається задоволений клієнт і ми можемо з гордістю сказати що за 10 років нашої роботи ми допомогли організувати найкрутішу подорож під назвою Work and Travel для 5000 студентів! Звичайно, для нас ця цифра є перш за все результатом нашої роботи, а також свідченням того що нам довіряють.
Ми щиро вдячні всім нашим клієнтам за довіру! Ми це цінуємо і в подальшому будемо тільки вдосконалюватись.
То ж надихаємось результатом та заряджаємось на вдвічі більшу цифру!
У зв’язку із першим ювілеєм Student Adventure запрошує всіх бажаючих зареєструватись на Work and Travel 2018, на розіграш знижок на програму. Участь у розіграші можна буде прийняти в офісі, що на проїзді Крива Липа, 24-25 жовтня.
Всім бажаючим потрібно просто прийти в наш офіс та випробувати свою вдачу. Усі учасники розіграшу гарантовано отримають знижку на програму та смачний подарунок. Максимальна знижка – 250$.

До зустрічі в офісі!