Подати заявку на програму

Робота за кордоном

Робота за кордоном – це тема яка завжди породжує інтерес та асоціацію з можливістю проявити себе. Також, це шанс збагатити своє резюме пунктом, який притягує увагу роботодавців незалежно від того в якій сфері Ви працювали та у якій сфері потім будете будувати свою кар’єру.

Серед 10 претендентів на посаду менеджера, перевагу буде мати той хто працював офіціантом в Катарі. Ви думаєте це зовсім непоєднювані речі? – Зовсім ні! Адже людина, що, до прикладу, вирушила в Катар на роботу, точно проявила відкритість до нових нагод, пішла на ризик та не боїться стресу. А це – одні з ключових якостей у будь якій з робіт.

Разом з Student Adventure, можна знайти вигідні пропозиції працевлаштування в США, Катарі та Об’єднаних Арабських Емірітах. Географія наших партнерів поступово і впевнено розширюється, а діапазон спеціальностей, які потребують українських робітників вражає  своїм різноманіттям.

Зазвичай, на роботу українців запрошують компанії які надають послуги у сфері обслуговування. Однак, це не лише контракти для офіціантів та барменів у престижних готельно-ресторанних комплексах. Провідні курорти, в східних країнах, наприклад, славляться тим, що в межах одного комплексу функціонують власні ресторани, спортивні зали, готелі, туристичні агенції, басейни, тощо. Тому, часто ми отримуємо контракти на такі позиції як шеф-повари, фітнес-інструктори, хостес, офіціанти, працівники рецепції та рятувальники на басейнах.

Вам не терпиться дізнатись більше? Обирайте країну та знайомтесь з можливостями які чекають на Вас!

H2B віза в США

Робота в ОАЕ

Робота в Катарі