Подати заявку на програму
Про програму Work Emirates

Work Emirates – це програма для молоді, яка поєднує оплачувану роботу в компаніях-гігантах світового масштабу та практику англійської мови в період від 1 року і довше. Високий рівень життя та заробітної плати, безпроблемне отримання візи, яке бере на себе роботодавець та можливість побачити світ – все це робить програму все більш і більш привабливою для українців.

Про Об'єднані Арабські Емірати

Принади участі у програмі

Основна мета програми

Тривалість участі в програмі
Робота в ОАЕ

В рамках програми Work  Emirates пропонується працевлаштування в різних сферах обслуговування. Величезні п’ятизіркові готельно-ресторанні комплекси, бутики відомих брендів та авіакомпанії запрошують в свою команду іноземців. Однак, окрім роботи, учасники програми можуть насолоджуватись теплим кліматом, мальовничими видами на Перську затоку та інноваційними будівлями азіатських країн.

Умови участі

Головною умовою участі в програмі, звичайно, є бажання удосконалити себе, свій рівень володіння англійською мовою та відкрити для себе нову країну. Однак, є певний перелік необхідних документів та характеристик самого учасника.

Для участі в програмі Work Emirates необхідно:
Процедура запису

Записатися для участі в Work Emirates можна кількома способами:

  •  Прийдіть чи зателефонуйте до одного з офісів-представництв Student Adventure в Україні.
  •  Зареєструйтеся для участі у програмі не виходячи з дому чи роботи – для цього потрібно тільки подати заявку на програму на нашому сайті.

УВАГА! Якщо у Вашому місті немає представництва Student Adventure, а Ви хочете стати учасником програми Work Emirates, це реально і для цього зовсім не потрібно їхати до Львова чи в інше місто України. Оберіть дистанційну форму реєстрації, заповніть анкету он-лайн і до Вас зателефонує представник Student Adventure та розповість про процедуру оформлення документів.

Покроковий опис процесу реєстрації
Вартість програми та поетапність оплат

Кожен з учасників програми Work Emirates здійснює 2 етапи оплати.

Перший етап оплати

Другий етап оплати