Подати заявку на програму
Про програму Work and Travel у Франції

Work and Travel France – програма культурного обміну тривалістю максимум 3 місяці доступна для всіх студентів  денної  форми навчання, віком від 18 до 26 років.

Ця програма дає можливість заробити гроші, а також пізнати французьку культуру, покращити  знання французької мови і, звичайно, подорожувати по всій Франції.

Про Францію
Принади участі в програмі
Основна мета програми
Тривалість участі в програмі
Робота в  Франції

Пропозиція роботи може надійти з будь-якого місця на території Франції. Більшість вакансій стосуються готельного і ресторанного секторів. Також є позиції в різноманітних курортах та в сфері продажей. Студент, який бере участь у програмі пише мотиваційний лист який надсилається спонсору та роботодавцю – зазвичай, приймаєюча сторона намагається врахувати побажання студента описані в цих листах.

Місця роботи
Умови працевлаштування та процес рекрутингу
Період роботи
Умови участі

Головною умовою участі в програмі, безумовно, є прагнення покращити рівень володіння французькою мовою та відкрити для себе культуру і традиції Франції. Однак, є певний перелік необхідних документів та характеристик самого учасника.

Для участі в програмі Work and Travel у Франції необхідно:
Необхідні документи
Види програми та їх вартість

Програма пропонується студентам у 2-х варіантах: працевлаштування з використанням послуги пошуку житла спонсором для учасника та працевлаштування з самостійним пошуком житла на території Франції на час участі у програмі. Залежно від обраного варіанту змінюється вартість програми.

Вартість програми з використанням послуги пошуку житла спонсором - € 1250 + 9000 грн
Вартість програми з самостійним пошуком житла на території Франції - € 1110 + 9000 грн
Додаткові витрати на програму
Процедура запису

Записатися для участі в Work and Travel можна кількома способами:

  •  Прийдіть чи зателефонуйте до одного з офісів-представництв Student Adventure в Україні;
  •  Зареєструйся для участі у програмі не виходячи з дому чи роботи – для цього потрібно тільки подати заявку на програму на нашому сайті.

УВАГА! Якщо у Вашому місті немає представництва Student Adventure, а Ви хочете стати учасником програми Work and Travel – це реально і для цього зовсім не потрібно їхати до Львова чи в інше місто України. Оберіть дистанційну форму реєстрації, заповніть анкету он-лайн і до Вас зателефонує представник Student Adventure та розповість про процедуру оформлення документів.

Покроковий опис процесу реєстрації