Подати заявку на програму
Про програму стажування в США

Це програма, що дозволяє іноземним студентам (або недавнім випускникам) жити і працювати в США. Вона поєднує оплачувану роботу за спеціальністю та можливість відпочинку i подорожей по Сполучених Штатах Америки. Програма здійснюється за сприяння Державного Департаменту та спонсорської організації в США, що забезпечує учасника програми роботою, медичною страхівкою та цілодобовою лінією підтримки впродовж його перебування в Штатах.

Принади участі у програмі

Основна мета програми

Тривалість участі в програмі
Робота в США

Учасники працюють по структурованому плані стажування призначеному удосконалювати їхні академічно сильні сторони базуючись на американських методах введення бізнесу та практичній можливості розширити свої знання в  галузі спеціалізації. Учасники також набувають розширених навичок англійської мови і розуміння американської культури.

  Умови участі

Головною умовою участі в програмі, звичайно, є бажання самовдосконалення та розвитку. Однак, є певний перелік необхідних документів та характеристик самого учасника.

Ти можеш брати участь у програмі, якщо Ти відповідаєш наступним вимогам:
Види програми та їх вартість

Існує два види програми і кожен з учасників самостійно обирає яким саме варіантом найкраще скористатись. Перший варіант – Premium Placement що передбачає пошук роботи за допомогою компанії Student Adventure. Інша опція – обрати програму Self Placement. В останньому випадку учасник зобов’язується самостійно надати контракт на роботу на перевірку компанії Student Adventure та спонсорській організації. Зазвичай, таким варіантом користуються студенти які попередньо брали участь у програмах обміну, або мають друзів в США.

Вартість програми Premium Placement - $ 2095 + 6000 UAH + 60$ вартість медичного страхування за кожен місяць стажування

Вартість програми Self Placement відрзняється в залежності від спонсора та позиції, на яку подається учасник

Додаткові витрати на програму Internship USA

Зателефонуй або приходь до нас в офіс, якщо Ти зацікавлений в програмі стажування  і хотів би дізнатися детальнішу інформацію.