Подати заявку на програму
 Про програму AU Pair в Німеччині

Програма Au-pair пропонує учаснику розміщення у сім’ї у Німеччині. Ця програма – для молоді, яка хоче пожити у іноземній державі та максимально ознайомитись з особливістю німецької культури.

Принади участі у програмі

Про Німеччину

Основна мета програми

Тривалість участі в програмі

Про перебування Au Pair в приймаючій сім’ї.

Програма пропонує Au-pair розміщення  в німецьких сім’ях, які були попередньо обраними та пройшли співбесіду з нашими німецькими партнерами.
Наш партнер приділяє особливу увагу на особисті відносини з Au-pair. Під час всього перебування наші співробітники допоможуть Au-pair  з будь-якими питаннями або труднощами. Є кілька щорічних зустрічей Au-Pair, тому учасники можуть обмінюватись досвідом та інформацією.
Наші партнери в Німеччині знайомляться з господарем сім’ї особисто і відвідують Au-pair в перший місяць після прибуття до сім’ї або регулярно зв’язуються по телефону з учасником.

 Деталі програми

Місця призначення

Обов'язки учасника

Час роботи

Кишенькові гроші

Мовні курси

Вільний час
 Умови участі

Головною умовою участі в програмі, звичайно, є запал до відкриття нової країни для себе. Однак, є певний перелік необхідних документів та характеристик самого учасника.

Для участі в програмі Au Pair в Німеччині необхідно:

Необхідні документи
 Вартість програми Au-pair в Німеччині

Умовно, витрати на програму розділяють між собою сам учасник та приймаюча сім’я. Звертаємо увагу на те, що дуже багато факторів залежить власне від сім’ї яка приймає участь у програмі.

Платіж за розміщення у сім'ї:

Витрати на подорож:

Вартість мовних курсів:

Страхування:

Віза:

Продовження візи / проживання і дозвіл на роботу: