Подати заявку на програму
 Про програму AU Pair в Китаї

Програма Au-pair пропонує учаснику розміщення у сім’ї у Китаї. Ця програма – для молоді, яка хоче пожити у іноземній державі та максимально ознайомитись з особливістю східної культури.

Принади участі у програмі

Про Китай

Основна мета програми

Тривалість участі в програмі

Про перебування Au Pair в приймаючій сім’ї

Програма пропонує Au-pair розміщення  в китайських сім’ях, які були попередньо обраними та пройшли співбесіду з нашими партнерами. Кожен учасник має свого координатора, який надає допомогу з документацією та у особистих запитаннях. Цілодобово учасник може зв’язатись з своїм координатором та уточнити будь яку інформацію.

 Деталі програми

Приймаюча сім’я надає учаснику безоплатно житло, харчування та оплачує мовні курси. Натомість Au Pair допомагає сім’ї у щоденних справах. У обов’язки учасника переважно входить догляд за дітьми, допомога  у  роботі по будинку та  приготуванні їжі.

Час роботи

Кишенькові гроші

Мовні курси

Вільний час
 Умови участі

Головною умовою участі в програмі, звичайно, є запал до відкриття нової країни для себе. Однак, є певний перелік необхідних документів та характеристик самого учасника.

Для участі в програмі Au Pair в Китаї необхідно:

Необхідні документи
 Вартість програми Au-pair в Китаї

Програма є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Всі витрати (проживання, харчування, мовні курси вартість яких складає $3 150 та страхування) бере на себе приймаюча сторона!

Переліт в Китай та його вартість