Подати заявку на програму

Повернення податків

Перебуваючи в США всі без виключення сплачують податки. Розмір цих податків може різнитись в залежності від штату, однак

потрібно змиритись з думкою, що до вказаної на ціннику вартості товару на касі вам додадуть ще податок, який Ви маєте сплатити.

Чи маю я право повернути сплачені мною податки?

Документи необхідні для повернення податків

Скільки часу потрібно щоб повернути свої податки?

Сума повернення податків залежить від твого загального доходу і суми податків які ти сплатив. Якщо ти хочеш знати приблизну кількість свого повернення, будь ласка, зв’яжись з нами.

Як можна отримати свої кошти?

Хочемо наголосити, що компанія Student Adventure не займається процесом повернення податків. Ми допомагаємо зібрати необхідний пакет документів і передаємо їх нашим партнерам, адже українські компанії не мають ліцензії на здійснення таких операцій. Компанія, яка буде займатись поверненням Твоїх податків одержує наступну комісію: 10% від суми, що повертається, але не менше, ніж $96 для федеральних податкових декларацій та податкових декларацій штату.

Якщо Ти платив також податок соціального та медичного страхування,  буде стягуватися додаткова плата що становить 10% від суми, але не менше, ніж $99.

Якщо потрібно знайти Твою W-2 форму від роботодавця, отримання кожної такої форми буде коштувати $25.

Якщо у Тебе є які-небудь питання або потрібна будь-яка допомога, будь ласка, зв’яжись з нами і ми будемо раді тобі допомогти!