Подати заявку на програму

Оформлення ISIC

Картка ISIC

Картка ISIC дозволяє студентам з усього світу підтвердити свій офіційний статус студента і отримати максимальну кількість студентських пільг і знижок в близько 125 000 місцях у більше ніж 130 країнах світу.

Історично склалося так, що картки ISIC забезпечують студентам доступ до ексклюзивних знижок на подорожі. Власники карток ISIC можуть досліджувати світ і відкривати нові країни, культури і мови за зниженими цінами.

Сьогодні каталог послуг виходить далеко за рамки тільки подорожей. Власники карток ISIC отримують пільговий доступ до більш ніж 42 000 продуктів та послуг на кожній стадії й області студентського життя. Існує безліч пропозицій для власників карток ISIC. Знижки можна отримати в самих різних місцях: від розваг, програмного забезпечення і подорожей до харчування, музеїв, навчальних курсів і спортивних заходів.

Картка ISIC була схвалена ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) з 1968 року. Картка ISIC заручена також підтримкою Європейської Ради з культури і Андського співтовариства націй. Картки визнаються університетами, науковими установами, студентськими спілками, національними урядами, фінансовими установами та міністерствами освіти по всьому світу.

Хто може отримати міжнародне посвідчення ISIC ?

Що мені потрібно, щоб отримати картку ISIC?

Вартість оформлення ISIC?

Приходь і отримай картку ISIC вже сьогодні!