Подати заявку на програму
904c5a38722204fc3f56a32563eb83e9_f1_visa_interview_questions_hyedrabad_2010

Як відомо вже багатьом, з 15-го лютого стартував сезон подачі заявок на отримання візи J-1. Це саме та омріяна віза, котру так хоче отримати кожен зареєстрований на програму Work and Travel 2017. До процесу проходження співбесіди кожен із студентів ретельно готується. Хтось впевнений у тому що потрібно завчити всі відповіді на питання, які вони знаходять в інтернеті. Хтось – дуже сумлінно підтянує рівень англійської, а хтось просто дає волю випадку і просто готує себе до того що буде.

Однаково всі студенти приходять в офіс компанії Student Adventure і питають поради – “Як краще одягатись”, “реагувати напитання”, “в який час бути під консульством”, “що робити якщо не зрозуміле питання консула….”, а також багато інших питань. Всі ці питання природні. Було б дивно якби їх не було. Тому у цій короткій статті ми спробуємо дати всім студентам коротке пояснення що ж таке співбесіда в консульстві, і як потрібно поводитись під час  співбесіди.

Отже, як тільки студент отримує ДС форму (документ-дозвіл на роботу та перебування в США, який видруковує спонсорська організація в США та відправляє його оригінал до офісу Student Adventure), його можна записувати на співбесіду у консульство. Такий документ видруковується після повної перевірки роботодавця, а також після співбесіди студента з роботодавцем чи спонсором. Як-тільки ми отримуємо ДС форму – одразу записуємо студентів на візову співбесіду, а також складаємо необхідний пакет документів, який потім буде виданий студенту. Студенту потрібно взяти із собою на співбесіду довідку про те що він є студентом стаціонарної форми навчання, залікову книжку із всіма печатками-підтвердженнями про здачі сесій, дійсний студенський квиток, а також закордонний паспорт.  Як правило всі студенти, які подаються на візу типу J-1, проходять співбесіди з 10-30 до 11-45. Здебільшого у консульство студентів пускають групами по 10 людей. Також після назначення консульства, ми повідомимо вам про це листом на електронну адресу. До листа обовязково буде прикріплений памфлет, який потрібно прочитати та орієнтуватись по можливих питаннях по ньому.

Сама процедура проходження співбесіди поділяється на 3 умовні етапи:

  1. Підготовка до співбесіди біля будинку консульство (на вулиці);
  2. Проходження перевірки та реєстрація на співбесіду;
  3. Проходження співбесіди з візовим офіцером.

Отже коротко по кожному етапі.

  1. Підготовка до співбесіди біля будинку консульство (на вулиці).

Як-тільки ви будете назначені у консульство, вам обовязково повинні сказати час вашої співбесіди. Після цього ми рекомендуємо одразу спланувати свою подорож до Києва/до консульства. Якщо ви живете у Києві – вам потрібно просто підїхати за адресою консульства. Якщо ж ви студент з іншого міста, то радимо вам обов’язково завчасно придбати квиток до Києва та назад. Київ – це популярний напрям, тому квитки дуже часто розкуповують за кілька тижнів до відправки поїзда, а особливо якщо це п’ятниця або понеділок, а також перед або після свят або додаткових державних вихідних. В будь-якому випадку вам потрібно бути за адресою консульства (м. Київ вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4 (раніше вул. Танкова)), за 40 хв. до початку вашої співбесіди. Цього часу вам вистачить на те щоб підготувати документи і себе до процесу проходження співбесіди. Важливо відмітити що у будівлю консульства вас не пустять з мобільним телефоном, рюкзаком чи іншими предметами. У вас в руках мають бути тільки документи. Все інше – вам потрібно сховати у камері схову або дати комусь із знайомих (якщо хтось приїхав з вами; чи маєте друзів у Києві, які можуть зробити таку послугу для вас).

За 10-15 хв. до вказаного часу вашої співбесіди рекомендуємо вам ставати у чергу та уважно слідкувати за інструкціями працівника/працівників консульства, які контролюють чергу, а також перевіряють документи. Приготуйте для сканування своє підтвердження запису на співбесіду (appointment confirmation). Як-тільки буде ваша черга, працівник попросить його у вас, просканує та запустить у будівлю, в якій буде проходити перевірка безпеки. В цій будівлі вас попросять пройти через металошукач та спрямують вас до будівлі самого консульства, що розташована трошки нижче.

        2. Проходження перевірки та реєстрація на співбесіду.

Після того як ви зайдете у будівлю консульства у вас попросять ваш паспорт та зареєструють. Також вам дадуть номер, за яким вам потрібно буде слідкувати на табло. Після цього вас попросять зайти до зали очікувань. У залі очікувань вам потрібно слідкувати за таблом. Як-тільки буде ваш номер, вам потрібно підійти до вказаного вікна. ЦЕ ЩЕ НЕ СПІВБЕСІДА. В цьому вікні у вас візмуть відбитки пальців та перевірять документи. Вже після цієї процедури вам датуть реєстраційний номер, за яким вас викличуть на співбесіду.

        3. Проходження співбесіди з візовим офіцером.

При поверненні в зал очікування з реєстраційним номером, вам потрібно уважно стежити за таблом, яке вкаже номер віконця. Паралельно підготуйте документи (ви маєте орієнтуватись по всіх документах, які ви отримали в нашому офісі), а також залікову книжку, студенський квиток та закордоний паспорт. Також спробуйте згадати коротко зміст памфлету, який ми надсилали вам. Як-тільки на табло з’явиться ваш номер, вам потрібно підійти до вказаного вікна. Не потрібно підходити до вікна з переляканим виразом обличчя. Поводьтесь абсолютно спокійно. Візові офіцери не вирішуватимуть вашої долі, тож не потрібно підходити до рішення візового офіцера так кардинально. Як правило візові офіцери задають питання загального характеру: “Як пройшов твій день вчора?”; “Звідки ти приїхав/ла до Києва?”; “Чому хочеш поїхати до США?”; “Де працюють твої батьки?…” і т.д. Також питання можуть бути по позиції та по локації, де ви будете працювати. Напр. для позиції “Рятувальник”, можуть бути такі питання: “Чи ти вмієш плавати?”, “Чи ти проходив тренінг?”, “Чи маєш сертифікат рятувальника?”, “Яка адреса басейну, де ти будеш працювати?”. В середньому співбесіда триває 2-3 хв. По завершені співбесіди вам буде повідомлено результат. Тут може бути 3 варіанти – 1. Віза схвалена; 2- Відмова; 3- Додаткова перевірка документів.

Якщо ваша віза схвалена. В такому випадку ви отримаєте синю картку і ваш паспорт, ДС форма, а можливо й інші документи залишається в консульстві. Ваш паспорт прийде в офіс компанії ТММ протягом тижня (статус доставки паспорта можна відслідковувати онлайн).

Якщо ваша віза не схвалена (відмова). В такому випадку вам повернуть всі ваші документи. Ви можете подаватись ще раз, якщо вважаєте за потрібне.

Якщо у вас забрали документи на додаткову перевірку. Іншими словами “отримали жовту картку”. Це означає що ваші документи будуть додатково перевіряти і ви їх отримаєте в офіс компаніі ТММ. Також по номеру паспорту можна відслідковувати онлайн, чи ви отримали візу чи ні.

Ось так приблизно буде відбуватись ваша співбесіда в консульстві. В будь-якому випадку питання виникнуть у вас ще ближче до співбесіди. Ми будемо раді вам відповісти, але одне можемо сказати ствердно – немає “рецепту” успішного проходження візової співбесіди. Кожна людина це окрема особистість з різними цілями і світоглядом. У кожного є своя історія, яка береться до уваги консулом (хтось подавався на грін карту, хтось отримував візмови у візах, чиїсь родичі перебувають нелегально в США, хтось порушував візове законодавство в минулому). Вам точно потрібно вести себе впевнено та не хвилюватись. Хвилювання дуже впливає на все, тому інколи це вирішальний фактор. Не потрібно робити із відмови – трагедію а віз візи – тріумф. Програма Work and Travel – це насправді дуже крутий досвід, який вам знадобиться у житті, але не більше. Якщо вам не вдасться поїхати до США, через те що вам не відкрили візу – нічого страшного. Є ще дуже багато інших країн та програм. Також є багато інших програм в США.

Ми віримо в те, що кожен із наших учасників отримає візу. Успіху всім. Ми тримаємо кулаки за Вас!