Подати заявку на програму
GD7CPjqNo1k

Літо, сонце, холодне фрапучіно та незабутні вечірки ввечері; безперервне до пакування валіз і думка «Чи не буде в мене перевищення допустимої ваги валізи»; спілкування з цікавими людьми, які тобі стали як рідні; +100 друзів у facebook. Перші зароблені гроші самостійно; купа нових вражень від побаченого і почутого; і кожного ранку одна думка: – «Як не хочеться щоб настав той момент коли я буду сідати в літак і повертатись назад бо тут ТАК КРУТО!». Все це з легкістю можна описати 3ма словами – Work and Travel.  Це те що зараз переживають та відчувають студенти, які прийшли в офіс Student Adventure минулого року.

Work and Travel – це унікальний досвід, який неповториться вже ніколи. Це перше враження та усвідомлення того, що ти можеш більше; що речі, які тобі здавались нереальними – зараз цілком досяжні. Це досвід який змушує тебе повірити у себе і не зупинятись на досягнутому. Це точно підтвердять тисячі людей, які відвідали США по програмі Work and Travel!

Тож пропонуємо тобі зробити 1ий крок до реалізації твоєї мрії і вже наступного літа, бути на місці тих студентів, які зараз в США.

Student Adventure з радістю повідомляє тобі про те що вже з 1 серпня ми розпочинаємо сезон Work and Travel 2018! По добрій традиції, сезон ми розпочинаємо акцією – Early registration, за умовами якої ти маєш змогу значно зекономити на вартості програми.

Отже, якщо ти реєструєшся з:

1.08 – 10.08         – отримуєш знижку -75% на перший внесок, тобто 750 грн.!

11.08. – 20.08     – отримуєш знижку -50% на перший внесок, тобто 1500 грн.!

20.08 – 31.08      – отримуєш знижку -25% на перший внесок, тобто 2250 грн.!

Ми з радістю будемо чекати на тебе!