Подати заявку на програму

Наші вакансії

Останні вакансії
3 positions available
322576544

Van Rensselaer’s & Catch of the Day – Kitchen Help / Bussers – Cape Cod, MA

2 positions available
2012-11-11-05.36.16

Newport Harbor Corporation – Busser / Housekeeper / Food Runner – Newport, RI

7 positions available
america-runs-on-dd

Crew Member – Dunkin’ Donuts – Cape Cod

Переваги Student Adventure

Сервіс

Кожен із працівників Student Adventure у минулому є учасником однієї із програм обміну, тож ми з власного досвіду розкажемо з чим можна зіткнутись або на що варто звернути увагу під час участі у тій чи іншій програмі.

Розвиток

З кожним роком ми робимо крок вперед та додаємо нові і нові програми, які можуть зацікавити нашу аудиторію. Таким чином, за останній рік ми розширили коло країн з якими ми працюємо – тепер в цей список входять також Австралія та Китай.

Швидкість

При реєстрації на сайті, учасник в той самий день отримує інформаційний емейл від співробітника компанії, а також особистий дзвінок від одного із координаторів, який готовий відповісти на питання щодо будь якої із програм які ми пропонуємо.

Широка мережа

Компанія Student Adventure має свої офіси у таких містах як Львів, Хмельницький та Кишинів. Ми працюємо дистанційно з студентами зі всіх куточків України! Для підписання договору не потрібно приїжджати до нас в офіс, тож це не створює незручностей для студентів з інших областей. Однак, ми завжди раді знайомитись з нашоми клієнтами face to face:)

Цінова політика

У нас є чітка цінова політика. Ми повідомляємо про всі етапи оплати одразу та гарантуємо відсутність прихованих платежів. Всі платежі відбуваються у формі банківських переказів, тож їх зручно здійснювати з будь якої точки України, і не тільки.

Досвід

Student Adventure це одна з найбільших компаній на ринку культурно-освітніх обмінів яка вже більше 10 років працює з студентами та випускниками, що бажають відкрити для себе нові країни та можливості.

Останні новини

student discount

Student’s Day DIscount

Birthday (Small)

Student Adventure Birthday

Snapseed

Warm September Discount

Відгуки наших учасників

 • Я в житті ніколи б не подумала , що програма дасть такі можливості! Знайомства по цілому світі, переосмислення цінностей життя, відповідальність, вражаюча мотивація рухатись далі !! Дякую Вам!

  Богдана – Room Attendant – Atlantic City, NJ
 • Моя мрія здійснилась –  я провела літо в сонячній Каліфорнії. Сан-Франциско, Гранд Каньйон, Лос Анжелес, Голівуд – назви з американських фільмів, але насправді, це все сталося зі мною! Раджу всім не відкладати мрії на потім, а реалізовувати їх саме в студентські роки!

  Аня – Bike Rentals – San Francisco, CA
 • Круті вечірки, новий досвід і мільйон нових знайомих з якими я продовжую спілкуватись і тепер. Work and Travel USA – це досвід, який не забувається і допомагає розширити власні горизонти!

  Олексій – Restaurant Worker – Falmouth, MA
 • Моє літо по програмі Work and Travel USA стало незабутнім вибухом емоцій, шаленим відкриттям і стимулом! Я щаслива що ця пригода сталась зі мною. Спогади про США мені дають натхнення для наступних подорожей і впевненість, що все можливо, якщо ти цього буде хочеш:)

  Оленка – lifeguard – New York, NYC