Подати заявку на програму

Наші вакансії

Останні вакансії
2 positions available
admin-ajax

Crew Member – Dunkin’ Donuts – Cape Cod, MA

World famous company is ready to hire international students and provide them with experience in customer service! Join this amazing opportunity and spend a summer with friendly Dunkin’ Donuts team!

Читати далі
2 positions available
admin-ajax

Chocolatier – Ghirardelli – Monterey, CA / San Francisco, CA

Job in sunny California. Work in Chocolate Fabric – seems to us that it sounds like a dream!

Читати далі
4 positions available
5822411632_3fc22874a0_b-370x250

Restaurant staff – Mellow Mushroom – Gatlinburg, TN

Jobs at Pizza house nearby Great Smoky Mountains, which is visited by 10 million tourists every year. In this region you can easily find second job and enjoy the beauty of untouched nature!

Читати далі

Переваги Student Adventure

Сервіс

Кожен із працівників Student Adventure у минулому є учасником однієї із програм обміну, тож ми з власного досвіду розкажемо з чим можна зіткнутись або на що варто звернути увагу під час участі у тій чи іншій програмі.

Розвиток

З кожним роком ми робимо крок вперед та додаємо нові і нові програми, які можуть зацікавити нашу аудиторію. Таким чином, за останній рік ми розширили коло країн з якими ми працюємо – тепер в цей список входять також Австралія та Китай.

Швидкість

При реєстрації на сайті, учасник в той самий день отримує інформаційний емейл від співробітника компанії, а також особистий дзвінок від одного із координаторів, який готовий відповісти на питання щодо будь якої із програм які ми пропонуємо.

Широка мережа

Компанія Student Adventure має свої офіси у таких містах як Львів, Хмельницький та Кишинів. Ми працюємо дистанційно з студентами зі всіх куточків України! Для підписання договору не потрібно приїжджати до нас в офіс, тож це не створює незручностей для студентів з інших областей. Однак, ми завжди раді знайомитись з нашоми клієнтами face to face:)

Цінова політика

У нас є чітка цінова політика. Ми повідомляємо про всі етапи оплати одразу та гарантуємо відсутність прихованих платежів. Всі платежі відбуваються у формі банківських переказів, тож їх зручно здійснювати з будь якої точки України, і не тільки.

Досвід

Student Adventure це одна з найбільших компаній на ринку культурно-освітніх обмінів яка вже більше 10 років працює з студентами та випускниками, що бажають відкрити для себе нові країни та можливості.

Останні новини

904c5a38722204fc3f56a32563eb83e9_f1_visa_interview_questions_hyedrabad_2010

Готуємось до візоіої співбесіди!

01.03.2017

Як відомо вже багатьом, з 15-го лютого стартував сезон подачі заявок на отримання візи J-1. Це саме та омріяна віза, котру так хоче отримати кожен, ареєстрований на програму Work and Travel 2017. До процесу проходження співбесіди кожен із студентів ретельно готується. Хтось впевнений у тому що потрібно завчити всі відповіді на питання, які вони знаходять […]

Read more
6

Student Adventure вітає всіх із зимовими святами!

22.12.2016

Команда Student Adventure вітає всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом! Будьте щасливі та натхненні, достатньо вперті щоб добитись свого та достатньо розумні щоб знаходити компроміси! Нехай 2017 рік стане незабутньою мандрівкою, що принесе новий досвід і незабутні емоції! Мирного життя всім та підкорення нових амбітних вершин!

Read more
e091eec41ba28a6dfe3d78e286a82b6e

Різдвяні знижки на Work and Travel USA 2017!

22.12.2016

З 19 по 26 грудня включно кожен хто прийде до нас в офіс на Криву Липу 5 отримає гарантовану знижку на програму Work and Travel USA! Мінімальна знижка -1000 грн. на перший внесок, максимальна -3000 грн.(тобто звільнення від оплати першого внеску!). Для реєстрації Тобі потрібні будуть український паспорт, студентський квиток та ідентифікаційний код! Поспішай, проходь […]

Read more

Відгуки наших учасників

  • Моя мрія здійснилась –  я провела літо в сонячній Каліфорнії. Сан-Франциско, Гранд Каньйон, Лос Анжелес, Голівуд – назви з американських фільмів, але насправді, це все сталося зі мною! Раджу всім не відкладати мрії на потім, а реалізовувати їх саме в студентські роки!

    Аня – Bike Rentals – San Francisco, CA
  • Круті вечірки, новий досвід і мільйон нових знайомих з якими я продовжую спілкуватись і тепер. Work and Travel USA – це досвід, який не забувається і допомагає розширити власні горизонти!

    Олексій – Restaurant Worker – Falmouth, MA
  • Моє літо по програмі Work and Travel USA стало незабутнім вибухом емоцій, шаленим відкриттям і стимулом! Я щаслива що ця пригода сталась зі мною. Спогади про США мені дають натхнення для наступних подорожей і впевненість, що все можливо, якщо ти цього буде хочеш:)

    Оленка – lifeguard – New York, NYC