Подати заявку на програму

Наші вакансії

Останні вакансії
10 position available
resort-workers-edit-750x400 (Small)

Green Granite Inn & Holiday Inn Express – Resort staff – North Conway, NH

15 positions available
hqdefault

Applebee’s – Kitchen Support – North Conway, NH

20 positions available
Hero_Crew_member_1200x470px

Crew Person – McDonald’s – Williamsburg, VA

Переваги Student Adventure

Сервіс

Кожен із працівників Student Adventure у минулому є учасником однієї із програм обміну, тож ми з власного досвіду розкажемо з чим можна зіткнутись або на що варто звернути увагу під час участі у тій чи іншій програмі.

Розвиток

З кожним роком ми робимо крок вперед та додаємо нові і нові програми, які можуть зацікавити нашу аудиторію. Таким чином, за останній рік ми розширили коло країн з якими ми працюємо – тепер в цей список входять також Австралія та Китай.

Швидкість

При реєстрації на сайті, учасник в той самий день отримує інформаційний емейл від співробітника компанії, а також особистий дзвінок від одного із координаторів, який готовий відповісти на питання щодо будь якої із програм які ми пропонуємо.

Широка мережа

Компанія Student Adventure має свої офіси у таких містах як Львів, Хмельницький та Кишинів. Ми працюємо дистанційно з студентами зі всіх куточків України! Для підписання договору не потрібно приїжджати до нас в офіс, тож це не створює незручностей для студентів з інших областей. Однак, ми завжди раді знайомитись з нашоми клієнтами face to face:)

Цінова політика

У нас є чітка цінова політика. Ми повідомляємо про всі етапи оплати одразу та гарантуємо відсутність прихованих платежів. Всі платежі відбуваються у формі банківських переказів, тож їх зручно здійснювати з будь якої точки України, і не тільки.

Досвід

Student Adventure це одна з найбільших компаній на ринку культурно-освітніх обмінів яка вже більше 10 років працює з студентами та випускниками, що бажають відкрити для себе нові країни та можливості.

Останні новини

Birthday (Small)

Student Adventure Birthday

Snapseed

Warm September Discount

GD7CPjqNo1k

Добрий початок — половина справи!

Відгуки наших учасників

 • Я в житті ніколи б не подумала , що програма дасть такі можливості! Знайомства по цілому світі, переосмислення цінностей життя, відповідальність, вражаюча мотивація рухатись далі !! Дякую Вам!

  Богдана – Room Attendant – Atlantic City, NJ
 • Моя мрія здійснилась –  я провела літо в сонячній Каліфорнії. Сан-Франциско, Гранд Каньйон, Лос Анжелес, Голівуд – назви з американських фільмів, але насправді, це все сталося зі мною! Раджу всім не відкладати мрії на потім, а реалізовувати їх саме в студентські роки!

  Аня – Bike Rentals – San Francisco, CA
 • Круті вечірки, новий досвід і мільйон нових знайомих з якими я продовжую спілкуватись і тепер. Work and Travel USA – це досвід, який не забувається і допомагає розширити власні горизонти!

  Олексій – Restaurant Worker – Falmouth, MA
 • Моє літо по програмі Work and Travel USA стало незабутнім вибухом емоцій, шаленим відкриттям і стимулом! Я щаслива що ця пригода сталась зі мною. Спогади про США мені дають натхнення для наступних подорожей і впевненість, що все можливо, якщо ти цього буде хочеш:)

  Оленка – lifeguard – New York, NYC